UWAGA! Dołącz do nowej grupy Goleszów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Goleszowscy łucznicy triumfują na II rundzie Pucharu Polski Seniorów


W dniach 20-21 czerwca w Krakowie odbyła się II runda Pucharu Polski Seniorów w łucznictwie. Zawody, które miały miejsce na torach KS Płaszowianka, zgromadziły najlepszych łuczników z całego kraju. Reprezentacja LUKS Orlik Goleszów znacząco zaznaczyła swoją obecność, zdobywając medalowe lokaty. Wśród wyróżniających się zawodników znalazł się Przemysław Konecki, który nie tylko wygrał swoją konkurencję, ale także odniósł sukcesy w mikstach.

W zawodach wzięli udział czołowi łucznicy, prezentując wysoki poziom sportowy i zaciętą rywalizację. Goleszowska drużyna, składająca się z Anny Stanieczek, Mai Jakubiec, Krystyny Olszar-Hałat, Przemysława Koneckiego oraz Dariusza Rzeszota, udowodniła, iż posiada silne umiejętności w tej dyscyplinie. Ich występ został przyjęty entuzjastycznie przez sympatyków łucznictwa, którzy mogli podziwiać sportowe zmagania.

Najważniejszym osiągnięciem podczas wydarzenia okazał się złoty medal Przemysława Koneckiego, który triumfował w rywalizacji indywidualnej w kategorii łuków bloczkowych. Jego sukcesy nie kończą się na tym jednym medalu, ponieważ wspólnie z Anną Stanieczek zdobył również złoto w konkurencji mikstów. Dzięki takim osiągnięciom Goleszów zyskał jeszcze większe uznanie w świecie łucznictwa w Polsce, a lokalna społeczność może być dumna z wyników swoich zawodników.

Źródło: Urząd Gminy Goleszów


Oceń: Goleszowscy łucznicy triumfują na II rundzie Pucharu Polski Seniorów

Średnia ocena:4.59 Liczba ocen:22


Zobacz Także