Jakość Powietrza Goleszów

Witaj mieszkańcu wsi Goleszów! Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi jakości powietrza w naszej okolicy, trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz informacje o stanie zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym.

Poniżej prezentujemy aktualne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz tych danych, raport zawiera również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Goleszów oraz dane historyczne. Dzięki nim będziesz mógł ocenić bieżący stan powietrza i podjąć działania mające na celu lepszą ochronę Twojego zdrowia.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najświeższych informacji. Zachęcamy Cię do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej i monitorowania jakości powietrza w Goleszowie.


Stan Jakości Powietrza w Goleszowie dzisiaj

Dane ze stacji pomiarowych w Goleszowie potwierdzają dzisiaj dobry stan jakości powietrza. Brak ostrzeżeń przed wysokim stężeniem szkodliwego ozonu czy tlenku węgla wskazuje, że środowisko i zdrowie publiczne nie są zagrożone.

Smog Goleszów (22.05.2024) - zalecenia

Jakość powietrza w Goleszowie jest dziś na tyle dobra, że warto rozważyć wyprawy rowerowe lub nawet dłuższe trasy turystyczne. Rower to nie tylko doskonały sposób na poprawę kondycji, ale także na redukcję emisji spalin – wybierając rower zamiast samochodu, przyczyniamy się do utrzymania czystego powietrza w naszym mieście.