UWAGA! Dołącz do nowej grupy Goleszów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Finał Goleszowskiej Ligi Piłkarskich Szóstek Sezonu 2026


Zakończenie Goleszowskiej Ligi Piłkarskich Szóstek sezonu 2026 miało miejsce 25 czerwca na boisku Orlik w Goleszowie. W wydarzeniu udział wzięło sześć amatorskich drużyn, które przez ponad dwa miesiące rywalizowały na sportowym polu. Turniej, organizowany o Puchar Wójta Gminy Goleszów, przyniósł wiele emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Ostatecznie triumfował zespół Canea, który zapewnił sobie tytuł dzięki korzystnemu bilansowi w bezpośrednich spotkaniach.

W trakcie rozgrywek, drużyny starały się zaskarbić sobie uznanie kibiców poprzez dynamiczną grę i zaciętą rywalizację. Oprócz Canei, na podium znalazły się również drużyny Palermo TEAM oraz Cisownica, które zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Na dalszych lokatach uplasowali się Harpagan, SPSiR Chwaty Hermanice oraz Old-Boys, co świadczy o zróżnicowanym poziomie rywalizacji w lidze.

Podczas ceremonii zakończenia, wszystkie zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami, a najlepsze drużyny otrzymały statuetki oraz piłki do dalszej gry. Dodatkowe wyróżnienia trafiły do najlepszego bramkarza, Grzegorza Fatalskiego, oraz strzelca, Jakuba Pobożnego. Wójt gminy Goleszów, Sylwia Cieślar, podziękowała wszystkim uczestnikom, sędziom oraz pracownikom zaangażowanym w organizację ligi, podkreślając wartość integracji i sportowej rywalizacji.

Źródło: Urząd Gminy Goleszów


Oceń: Finał Goleszowskiej Ligi Piłkarskich Szóstek Sezonu 2026

Średnia ocena:4.79 Liczba ocen:10


Zobacz Także