Formularz kontaktowy
logo
 

Pożegnanie Lata - PAPA D!

W piątek 6 września po raz kolejny pożegnaliśmy lato z GOKiem. Tym razem gwiazdą tego wydarzenia był zepsół PAPA D!

Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00 występami zespołów tanecznych KIDS DANCE i ACRO DANCE. Dzieci uczęszczające na zajęcia do GOKu, uczą się tańca pod okiem instruktora Barbary Cieślar. Przed publicznością popisały się świetnymi umiejętnościami tanecznymi, tu trzeba zaznaczyć, że w przerwie wakacyjnym dzieci nie miały treningów. Gratulujemy im serdecznie występu i czekamy z niecierpliwością na kolejne :)

Tuż po nich swój koncert a zarazem support przed gwiazdą wieczoru dała Kasia Piowczyk, która swoim pięknym głosem czarowała przybyłą publiczność. Wokalistka na codzień występuje między innymi u boku Grzegorza Poloczka, do Goleszowa zaś przyjechała z pianistą, który akompaniował podczas koncertu. Panią Kasię w Goleszowie mogliśmy już usłyszeć w marcu, kiedy przyjechała do nas aby zaśpiewać wspólnie z Jackiem Silskim koncert charytatywny, podczas którego Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego zbierała fundusze na zakup sztucznej nerki, za co jeszcze raz solistce bardzo dziękujemy.

Punktualnie o godz. 20.00 na scenie pojawił się Paweł Stasiak wraz z zespołem PAPA D! To był wspaniały, półtora godzinny koncert, podczas którego mogliśmy usłyszeć największe hity zespołu takie jak: Monaliza, Naj story czy O-la-la.

I w taki to sposób pożegnaliśmy lato w Goleszowie.

 

Dziękujemy bardzo sponsorom imprezy:

Firma Diehl Metering z Bażanowic,
Firma Seoyon E-HWA z Bażanowic,
Ludwig Czekolada Sp.z.o.o. ze Skoczowa
Kwiaciarnia Orchidea Grażyna BojdaGaleria:
 
« Powrót