Formularz kontaktowy
logo
 

Przegląd Dorobku Kultury

Właśnie zakończyliśmy tegoroczny Przegląd Dorobku Kultury w naszej Gminie! Artyści i widownia dopisali.

Na scenie zaprezentowały się Zespoły Taneczne GIMNASTIX I AKROBATIX, Kółko Teatralne w przedstawieniu pt.: "Pan Miluśkiewicz i wieloryb", a także dzieci recytujący wiersze ze Szkoły Podstawowej w Goleszowie.

Skrzypaczki, gitarzyści, pianiści oraz wokaliści uczący się gry i śpiewu u nas w GOKu. Zespoły taneczne Kids Dance I Acro Dance, działające pod GOKiem.

Na zakończenie na scenie zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca "Goleszów", który oprócz folklorystycznego repertuaru zaskoczył publiczność swoją nową odsłoną. Z okazji zbliżającego się Dnia Matki dzieci wyrecytowały własnoręcznie napisane wierszyki dla mam, a następnie wspólnie zaśpiewały piosenkę "A ja wolę moją mamę" co im oraz publiczności sprawiło wiele radości.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów!

Dziękujemy nauczycielom i instruktorom za włożony trud w przygotowanie tegorocznego repertuaru oraz publiczności za tak liczne przybycie na to wydarzenie.

Podziękowania kierujemy również dla sponsora słodkiego upominku dla dzieci, którym był Ludwig Czekolada sp. z o.o. ze Skoczowa.Galeria:
 
« Powrót