Formularz kontaktowy
logo
 

Zajęcia wakacyjne 2018

Przerwa wakacyjna w szkołach podstawowych to bardzo pracowity czas w GOKu, a dzieję się tak m. in. za sprawą organizowanych w dwóch turnusach zajęć wakacyjnych dla dzieci. Podczas dwóch tygodni w lipcu i sierpniu dzieci mogły skorzystać z takich atrakcji jak: wyjazd do Dream Parku w Ochabach, Skansenu Wsi Pszczyńskich i Zagrody Żubrów
w Pszczynie, na basen „Delfin” w Skoczowie, Szyndzielnię w Bielsku - Białej, kina „PIAST” w Cieszynie, wyjazd pociągiem do Wisły i przejazd ciuchcią wiślańską, do „Fikołka”
w Cieszynie. Uczestnicy zajęć mieli okazję zdobyć najwyższy szczyt Goleszowa – Górę Jasieniową wznoszącą się 521 m. n.p.m., a także dowiedzieć się ciekawostek na temat naszej miejscowości podczas wycieczki po Goleszowie.  Dzieci uczestniczyły również w zajęciach stacjonarnych, m. in.:  zabawa klockami „INCASTRO”, nauka samoobrony czy zajęcia szachowe, gry planszowe. Zwieńczeniem obu turnusów było ognisko pożegnalne na orliku w Goleszowie. Wszystkim dzieciakom bardzo dziękujemy za udział w zajęciach.

Dziękujemy sponsorom:
Piekarnia „Betlehem”,
RKS Goleszów,
Diehl Metering,
Janusz Morawiec,
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleszowie

 

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy

 w organizacji zajęć wakacyjnych dla dzieciGaleria:
 
« Powrót