Formularz kontaktowy
logo
 

Konkurs plastyczny

Prace plastyczne Gminnego Konkursu Plastycznego „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie oceniała komisja w składzie:

 

  1. Przewodnicząca jury - Lucyna Deckert Firla – artysta plastyk
  2. Alicja Danel Ozga – Dyrektor Publicznej Biblioteki Gminnej w Goleszowie
  3. Jolanta Warsińska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie, animator kultury

Na konkurs wpłynęły 93 prace

 

Jury przyznało następujące  nagrody i wyróżnienia :

 

W kategorii wiekowej 3-4 lata

1 miejsce - Szczypka Adrianna - Oddział Przedszkolny w Kisielowie przy SP Goleszów

2 miejsce  ex aequo

               -  Cziommer Karina – Przedszkole Publiczne Goleszów/O Bażanowice

               - Pasko Agata - Przedszkole Publiczne w Goleszowie

3 miejsceOsiński Tomasz – Prywatne Przedszkole Twórcze TO TU

wyróżnieniePustówka Zuzanna - Przedszkole Publiczne w Goleszowie

 

W kategorii wiekowej 5-6 lat

1 miejsceDziubek Mateusz – Przedszkole Publiczne Goleszów /O  Dzięgielów

2 miejsce – ex aequo

                 Jaworek Erik - Oddział Przedszkolny w Kisielowie przy SP Goleszów

                 Sikora Tymoteusz - Przedszkole Publiczne w Goleszowie

3 miejscePrzyborowska Patrycja - Oddział Przedszkolny w Kisielowie przy SP Goleszów

wyróżnienieBelka Wiktoria - Przedszkole Publiczne w Goleszowie

wyróżnienieWitek Weronika - Prywatne Przedszkole Twórcze TO TU

 

 

W kategorii wiekowej 7-9 lat

1 miejsceSzarzec Jerzy – SP Bażanowice

2 miejsceSzuta Emilia -  SP Goleszów

3 miejsceKrzywoń Jakub – SP Goleszów

WyróżnienieGoryczka Tymoteusz – SP Cisownica

 

W kategorii wiekowej 10-12 lat

1 miejsceBrudny Wiktor -  SP Cisownica

2 miejsceJaworska Patrycja – SP Dzięgielów

 

W kategorii wiekowej 13-15 lat

WyróżnienieMichalik Laura – SP Cisownica

 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za włożony wkład w przygotowanie swoich wychowanków

Biegun Elżbiecie

Choińskiej Agnieszce

Chwastek Barbarze

Cymorek Eryce

Czyż – Zahradnik Joannie

Gołyszny Lucynie

Górze Justynie

Guznar Agacie

Hanzouli Katarzynie

Jurzykowskiej Barbarze

Klimczyk Wandzie

Łamacz Urszuli

Łusiak Barbarze

Maly Arlecie

Mróz – Sobel Małgorzacie

Piwowarczyk Marioli

Prochowicz Grażynie

Raszce Grażynie

Sadowskiej -  Macek Oldze

Sałaciak Anicie

Sikora-Worek Sylwii

Sztwiertni Dominice

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom. Gratulujemy zwycięzcom.

 

Nagrody ufundowali:

Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie,

Referat Promocji Gminy Goleszów,
Hurtownia Decoupage – Beata i Zbigniew Wośkowiak
Sklep papierniczy PAMI ze Skoczowa



Galeria:




 
« Powrót